Spółka z o.o.

Zdajemy sobie sprawę, że często decyzje gospodarcze muszą być podjęte szybko, bez oczekiwania na żmudne procesy administracyjne. Stąd zakup gotowej spółki w pełni przygotowanej do natychmiastowego rozpoczęcia działalności staje się najlepszym wyborem.

cena

2 499 zł

TYLKO U NAS SPÓŁKĘ KUPISZ LUB ZAŁOŻYSZ ON-LINE w 10 minut

Oferowane przez Nas spółki są “czyste” tzn. nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, nie posiadają żadnych zaległości fiskalnych, za co ręczymy w umowie zakupu spółki. Ponadto posiadają zarejestrowany adres siedziby co eliminuje konieczność ponoszenia dodatkowych opłat np. z tytułu najmu lokalu biurowego. 

Zakup spółki zoo odbywa się poprzez złożenie podpisów w obecności notariusza na umowie zbycia 100% udziałów lub online.

Co zyskujesz kupując gotową spółkę z o. o. ?

  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia działalności już w dniu zakupu spółki
  • Duży wybór miast jako siedziby spółki *
  • Dostęp do miejsca pracy – biurka (coworking) dostępnego 24/7 z pełnym wyposażeniem w urządzenia biurowe (skanery,drukarki, niszczarki wifi), darmowa kawa herbata, dostęp do kuchni
  • Księgowość on-line i/lub tradycyjną
  • Spółki mają aktywny VAT -UE
  • Możliwość otwarcia rachunków bankowych (fintech; w Nowym Jorku, Londynie, Singapurze, Bruxeli, Sydney, Auckland (Nowa Zelandia), Ottawie, Bukareszcie, Turcji) w lokalnych walutach, co pozwala na natychmiastowe otrzymanie płatności od lokalnych kontrahentów bez ryzyka kosztownych przewalutowań.
  • Zniżki na zakup spółki zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii (Londyn) oraz w USA z pełnym pakietem usług i znacznie korzystniejszymi rozwiązaniami fiskalnymi, a nawet całkowitym zwolnieniem z opodatkowania oraz ukryciem udziałowców i członków zarządu